O mnie

Poznajmy się

Mam 24 lata, jestem żoną, przyszłą mamą i z zawodu grafikiem komputerowym.
Kocham tworzyć, celebrować chwilę i wyłapywać piękno w najmniejszych codziennych rzeczach. Uważam, że wyobraźnia jest moim największym darem, ale i przekleństwem bo nie zawsze kreują się w mojej głowie tylko piękne i twórcze wizje. Robię co mogę by dorosłość nie odebrała mi mojej zdolności postrzegania świata z dziecięcą wrażliwością, gdyż uważam, że tylko wtedy jesteśmy w stanie uwierzyć, że za sprawą kreatywności możemy zmienić świat… i faktycznie to zrobić. Ogromną radość sprawia mi upiększanie mojego życia i otoczenia drobiazgami, które w efekcie tworzą ten oryginalny klimat. Lubię uwieczniać chwile na zdjęciach i filmach, gdyż uważam, że w ten sposób możemy podroczyć się z pędzącym czasem. Jak to mówią: “Fotografia to ułamek sekundy, który trwa wiecznie”. Chcę się z Wami podzielić tym co we mnie najlepsze i zarazić Was pasją do kreatywnego przeżywania życia.

Kreatywny zakątek

Jak głosi jeden z moich ulubionych cytatów W.Clement Stona: “Cokolwiek umysł potrafi zrodzić, potrafi też osiągnąć”,
tak więc staram się by mój blog był tego najlepszym przykładem. Znajdziesz tu inspiracje, porady i instrukcje krok po kroku. Razem udekorujemy wnętrza, stworzymy oryginalne przedmioty i to bez konieczności wydawania majątku.

Zapraszam, rozgość się i czuj jak u siebie!
Mam nadzieję że uda mi się Ciebie natchnąć i razem stworzymy coś fantastycznego.

Masz jakieś pytania?

Napisz do mnie, a ja z przyjemnością odpowiem na Twoją wiadomość. Jeśli masz jakiś problem z tutorialem, brakuje Ci pomysłu na odnowienie jakiegoś przedmiotu lub wnętrza? A może masz ochotę na współpracę lub wspólny projekt?

Czekam na Twoją wiadomość!